Zasługujesz na najlepsze!

Manifiq&Co. to Polska marka, która zasłynęła na rynku odzieżowym dzięki klasyce w niebanalnym wydaniu. To ubrania podkreślające kobiecość i dodające pewności siebie. Marka stawia na jakość i detal, obok których nie da się przejść obojętnie.

Manifiq&Co. zyskało szczególną sławę wśród przyszłych i świeżo upieczonych mam. Dlaczego? To właśnie Manifiq potrafi odczytać potrzeby kobiet. W swojej ofercie posiada nie tylko dopasowane kroje, ale także bardziej swobodne, w których przyszłe mamy mogą poczuć się wyjątkowo. Jako nieliczna marka, projektując eleganckie sukienki stara się dostosować je do rozmaitych potrzeb. Rozpinane dekolty, talie na gumeczki zasłonięte bądź odkryte ramiona. Wszystko po to aby każda kobieta można znaleźć coś dla siebie w zależności od sytuacji.

Jako jedna z nielicznych marek ma całą swoją produkcję w Polsce. Właścicielka Katarzyna Bachanek-Duś podkreśla że sukces marki to owoc pasji, konsekwencji i gotowości do popełniania błędów. Od sześciu lat marka nieustannie zaskakuje i czaruje swoimi projektami. Warto poznać ją bliżej!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera