Kiedy zapytasz nas jakie tworzymy kosmetyki, odpowiemy „Naturalnie, że naturalne!” bo to właśnie naturalne kosmetyki są naszą pasją a miłość do ich tworzenia i używania, jest jednym z najważniejszych składników.

Od czego się zaczęło?

Z definicji Atelier to miejsce, pomieszczenie do twórczej pracy. Tym miejscem stał się nasz sklep, który powstał z potrzeby łączenia polskich marek kosmetyków naturalnych.
Bo to właśnie od sklepu się zaczęło. Naturalne wyszło samo z siebie bo nasz sklep jest naturalny, elegancki i stanowi miejsce w której wspólnie z naszymi Klientami tworzymy; relacje, pomysły na kosmetyki i miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejnym etapem było powstanie marki Naturalne Atelier, jako marki kosmetyków naturalnych. Tworzonej przez pasjonatów, wielbicieli i profesjonalistów. Tak, nasze kosmetyki są produkowane przez firmę specjalizującą się w produkcji kosmetyków naturalnych. Nie będzie więc historii o początkach w piwnicy czy garażu 🙂 Zdecydowaliśmy się na taką współpracę mając świadomość, że zapewni to jakość produktów i spełnimy wszystkie normy i zasady bezpieczeństwa.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem w którym pracuje rodzina i przyjaciele. Zdobywamy doświadczenie, słuchamy Waszych pomysłów, sugestii i tworzymy produkty dla Was. Pierwsze kosmetyki pojawiły się w lutym 2019 – od tego czasu już zaliczyliśmy pierwsze poprawki, chociażby opakowań – nie wynika to z popełnionego błędu a raczej chęci doskonalenia się.

Doceniamy naturę

W naszych rodzinnych domach dziadkowie nauczyli nas, że największym sprzymierzeńcem człowieka jest natura, dlatego przy tworzeniu produktów szukamy rozwiązań, które czerpią z natury to co najlepsze. Pozwala nam to na stworzenie receptur kosmetyków, które zawierają średnio 95-100% składników naturalnych. Zakochani jesteśmy w naturalnych olejach, masłach i ekstraktach. Szukamy tego co nietuzinkowe ale też i w prostocie naturalnych olejów znajdujemy siłę, którą doceni Twoja skóra. Produkty wykonujemy w mniejszych partiach ze względu na trwałość kosmetyków naturalnych, który nie konserwujemy sztucznymi konserwantami. Dlaczego? Bo doceniamy naturę!

Kosmetyki wolne od okrucieństwa

Nie testujemy produktów na zwierzętach, sprawdzamy aby każdy surowiec był cruelty free. Bywa czasami trudno, zajmuje to więcej czasu niż zakładamy ale dopóki nie mamy 100% pewności, że składnik produkty nie jest testowany na zwierzętach – to nie zdecydujemy się na jego zakup, tym samym produkcję kosmetyku. Kochamy zwierzęta, nie ma osoby w naszym zespole, która w swoich czterech kątach nie posiada przyjaciela – jakoś tak wyszło, że preferujemy czworonogi a jeśli zapytasz nas o certyfikaty to wyślemy Ci ogromną ich ilość zdjęć, bo je kochamy i są naszą rodziną, przez co nie wyobrażamy sobie, że zwierzętom może dziać się jakakolwiek krzywda.

100 % Hand Made

Niekiedy ciężko sobie to wyobrazić i widzimy taki wzrok niedowierzania, kiedy to mówimy. Ale tak, nasza produkcja to 100 % hand made.
Dlatego nie ma takiej drugiej samej kuli, czasem zdarzy się, że partia soli lawendowej będzie bardziej fioletowa od poprzedniej a tulipan na mydełku, zamiast czerwony będzie różowyMieszamy, ugniatamy, formujemy, rozlewamy i naklejamy wszystko ręcznieDo pewnego momentu pisaliśmy nawet ręcznie datę ważności na etykiecie ale w pewnym momencie musieliśmy z tego zrezygnować. 
Nawet skórkę pomarańczy do naszego piernikowego peelingu trzemy samodzielnie, choć moglibyśmy ją kupić. Bo wiemy, że tworzymy produkty dla Ciebie i chcemy byś poczuła się wyjątkowo, tak jak my kiedy je tworzymy.

Najważniejszy składnik

Miłość i pasja do kosmetyków, rytuałów pielęgnacyjnych to najważniejszy składnik produktów, mimo iż nie ma go w składzie poczujesz go, kiedy tylko zaczniesz stosować kosmetyki naszej marki. Daj nam się rozpieścić – wiemy, że to duże wyzwanie. Ale jesteśmy po to, żebyś mogła po całym dniu odpocząć, zrelaksować się i rozpieścić zmysły. Byś mogła się poczuć swobodnie i czuć, że nadszedł moment w którym każdemu powiesz „Mów mi Złotko” 🙂

Naturalnie, piszemy bloga!

Jeśli szukasz więcej informacji na temat naszych produktów, chcesz dowiedzieć się więcej na temat pielęgnacji i poczytać porady kosmetyczne to zapraszamy na naszego bloga. Adrianna i Asia dzielą się wiedzą kosmetyczną, zdradzają sekrety naturalnej pielęgnacji i opowiadają o naszych produktach.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera