Made Good, marka przyjazna alergikom i bogatych w składniki odżywcze, wkracza w kategorię pikantnych i słodkich przekąsek. Bezglutenowe, bezmleczne i organiczne, zawierają składniki odżywcze z sześciu różnych owoców i warzyw. Nowe krakersy są dostępne w dwóch pysznych smakach: sól morska, cheddar a nowe kruche ciastka: wanilia, z kawałkami czekolady.

Bezglutenowe i wegańskie zawierają składniki odżywcze z sześciu różnych źródeł owoców i warzyw: szpinak, brokuły, marchew, pomidory, buraki i grzyby shiitake. Są dobrym źródłem witaminy A, C, D, E i B6, a także doskonałym źródłem tiaminy. Wszystkie produkty MadeGood są wytwarzane w dedykowanym zakładzie bez orzechów i wolne od ośmiu głównych alergenów: orzeszków ziemnych, orzechów drzewnych, glutenu, nabiału, jaj, soi, sezamu i skorupiaków.

Konsumenci aktywnie poszukują rozwiązań, które pozwolą uniknąć chorób i wzmocnić układ odpornościowy, szukają odżywiania wspierającego zdrowie i dobre samopoczucie. Marka Made Good skupia się wyłącznie na produktach przetestowanych, certyfikowanych. Dbamy wspólnie o środowisko, dlatego opakowania nadają się do recyklingu.

Dzieci i dorośli je uwielbiają ♥️

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera