Norlandia Przedszkola i Żłobki – Idealne miejsce dla młodego odkrywcy

Okres przedszkolny to jeden z najważniejszych etapów w życiu człowieka. Jeszcze do niedawna nie mówiło się o nim zbyt wiele, dziś wiemy już, że w tym czasie dziecko jest bardzo ciekawe świata, zdobywa nowe umiejętności oraz rozwija kontakty społeczne z innymi ludźmi. Wiedza zdobyta przez przedszkolaka zaowocuje w przyszłości i może pozwolić na lepszy rozwój naszego dziecka. Właśnie dlatego warto wykorzystać ten okres jak najlepiej, dbając także o przyjazną atmosferę i dobrą zabawę.
Bardzo ważną rolę odgrywa wybór właściwego przedszkola, bo to tam dziecko spędza kilka godzin każdego dnia. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie przedszkoli Norlandia, które przygotowały dla dzieci i rodziców specjalną ofertę.

Dlaczego warto nas wybrać?

Decyzja o wyborze konkretnego przedszkola dla naszego dziecka powinna być podjęta po głębokim namyśle. Jest wiele powodów, dla których warto wybrać właśnie przedszkole Normandia. Placówki te wyróżnia skandynawski system nauczania, który jest na bardzo wysokim poziomie – pozwala dzieciom uczyć się przez zabawę, obserwację, a także skutecznie rozpoznawać i zaspokajać własne potrzeby. Zabawa jest wykorzystywana nie tylko do nauki nowych umiejętności, ale również poznawania i budowania poczucia własnej wartości czy rozwijania umiejętności społecznych. W skandynawskim modelu nauczania bardzo ważna jest także nauka poprzez doświadczanie nowych rzeczy, a nie tylko opowiadanie o nich. W przedszkolach Norlandia stałym punktem są warsztaty kulinarne podczas których dzieci poznają zasady zdrowego żywienia, zajęcia ekologiczne polegające na zakładaniu małych ogródków, gdzie dzieci mogą nauczyć się troski o środowisko naturalne i bliżej poznawać przyrodę czy lekcje plastyki sensorycznej, na których dzieci angażują wszystkie zmysły.

Kolejną zaletą przedszkoli Norlandia jest szeroka oferta nauki języków obcych – nowoczesne techniki uczenia pozwalają szybko i w przyjaznej atmosferze opanować podstawy języka. Bogaty wybór zajęć dodatkowych sprawia, że każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i nigdy się nie nudzi. Ważną częścią pobytu dzieci w Norlandii są wycieczki pozwalające na bliski kontakt z przyrodą i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

W każdym przedszkolu znajdują się również duże sale z bogatym wyposażeniem, a przy budynku – place zabaw z rozmaitymi atrakcjami dla dzieci takimi jak zjeżdżalnie, huśtawki czy piaskownice. Dla dzieci z trudnościami przewidziano indywidualne podejście oraz dopasowane do nich zajęcia specjalistyczne.

Nasza pedagogika

Zaletą przedszkoli sieci Norlandia jest profesjonalna i wykwalifikowana kadra pedagogiczna, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Jak już wspomnieliśmy, w przedszkolu wykorzystywane są elementy skandynawskiego modelu nauczania. Bardzo ważną rolę w poznawaniu świata przez naszych przedszkolaków odgrywają zabawa, obserwacja otaczającego świata, ale również doświadczanie go wszystkimi zmysłami. Pozwala to osiągnąć wszechstronny rozwój każdego dziecka, naukę zaspokajania swych potrzeb i rozwijanie zainteresowań. Dzięki nauce przez doświadczanie dzieci szybciej uczą się nowych rzeczy i łatwo je zapamiętują. Wspólna zabawa i aktywność z innymi uczy dzieci pracy w grupie, rozwijania kompetencji społecznych oraz otwartości na potrzeby drugiego człowieka.
Regularne spacery i wycieczki oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu pozwalają na bliski kontakt przyrodą, naukę troski o środowisko i dobrych nawyków. Potrzeby każdego dziecka są tutaj spełniane, zaś współpraca z rodzicami odbywa się na zasadzie przyjaznego partnerstwa.

Nasze lokalizacje

Przedszkola sieci Norlandia znajdują się w dogodnej lokalizacji w największych miastach Polski – najwięcej placówek funkcjonuje w Warszawie, ale przedszkola znajdziemy również w Olsztynie, Gdańsku czy Białymstoku.

Nasze placówki są otwierane także w mniejszych miastach takich jak Leszno, Kęty czy Starachowice.

Wybierając przedszkole, pomyślmy również o przyszłości naszego dziecka – nauce wszystkich potrzebnych umiejętności, które okażą się przydatne w późniejszym, szkolnym życiu. Sam proces nauczania powinien być efektywny i wykorzystywać również zabawę oraz doświadczanie czegoś nowego. Bardzo ważne są również kontakty z innymi dziećmi, kreatywność oraz twórcze podejście do świata. Wszystkie te umiejętności mogą być rozwijane właśnie w przedszkolu Norlandia, które wykorzystuje nowoczesne oraz przyjazne metody.

https://norlandiaprzedszkola.pl/

Nasze placówki:

✔️ Przedszkole Gdańsk: https://norlandiaprzedszkola.pl/norlandia-gdansk-letnica/

✔️ Przedszkole Olsztyn (Borowa): https://norlandiaprzedszkola.pl/borowa/

✔️ Przedszkole Olsztyn (Kuronia): https://norlandiaprzedszkola.pl/kuronia/

✔️ Przedszkole Olsztyn (Sielska): https://norlandiaprzedszkola.pl/sielska/

✔️ Przedszkole Olsztyn (Stokrotki): https://norlandiaprzedszkola.pl/stokrotki

✔️ Przedszkole Ostróda (Kraina Bajek): https://norlandiaprzedszkola.pl/ostroda/

✔️ Przedszkole Kęty: https://norlandiaprzedszkola.pl/kety/

✔️ Przedszkole Leszno: https://norlandiaprzedszkola.pl/leszno/

✔️ Przedszkole Luboń: https://norlandiaprzedszkola.pl/lubon/

✔️ Przedszkole Wola (Motylki): https://norlandiaprzedszkola.pl/motylki/

✔️ Przedszkole Nieporęt: Przedszkole Starachowice https://norlandiaprzedszkola.pl/niepo...

✔️ Przedszkole Sulechów: https://norlandiaprzedszkola.pl/sulechow

✔️ Przedszkole Białystok: https://norlandiaprzedszkola.pl/sybirakow

✔️ Przedszkole Szczecin: https://norlandiaprzedszkola.pl/szczecin/

✔️ Przedszkole Ursus: https://norlandiaprzedszkola.pl/ursus/

✔️ Przedszkole Wola Epic (Warszawa, ul. Kolejowa): https://epicprzedszkole.pl/

✔️ Przedszkole Wola (Warszawa, ul. Jana Kazimierza): https://norlandiaprzedszkola.pl/wola/

✔️ Przedszkole Wola (Warszawa, ul. Giełdowa): https://norlandiaprzedszkola.pl/house-of-reggio/

✔️ Przedszkole Bemowo: https://norlandiaprzedszkola.pl/bemowo/

 

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera