Paese to polska marka, która z pasji do makijażu i pielęgnacji tworzy wielozadaniowe kosmetyki. Firma działa w ponad 50 krajach na całym świecie, między innymi w Meksyku, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Grecji. Każdy produkt wytworzony z jest z precyzją i dbałością o szczegóły. W składach kosmetyków znajdują się substancje aktywne, których zadaniem jest skuteczne dbanie o stan skóry. Paese doceniana jest przede wszystkim za jakość i filozofię. Marka zdobyła wiele nagród m.in. Must have Łódź Design Festival, Influencer ‘s Choice czy Stylowy Kosmetyk.

Tworzymy z pasją

Nasze kosmetyki powstają z zamiłowania do piękna i przyjemności – są tworzone z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Kreujemy trendy

Jesteśmy innowatorami! Nie tylko śledzimy trendy – kreujemy je w odpowiedzi na potrzeby naszych konsumentów. To dla nich tworzymy innowacyjne produkty!

Posiadamy patent

Kosmetyki z serii Nanorevit bogate są w rzadkie połączenie pięciu niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), które skutecznie dbają o skórę twarzy. Olej z nasion czarnej porzeczki skutecznie wpływa na procesy odnowy, zapobiega utracie wody i głęboko odżywia naskórek. Warto dodać, że firma Paese posiada całkowity patent na technologię zamykania olejów w nanostrukturach. 

Znajdziesz nas w social mediach:

Instagram: www.instagram.com/paese_poland/

Facebook: www.facebook.com/PaeseOfficial

LinkedIn: www.linkedin.com/company/paese-cosmetics-poland

TikTok: www.tiktok.com/@paesecosmetics

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera