Monica Papilio to ja, Monika Kobierska – biolog i farmaceuta z wykształcenia, a prywatnie mama, żona i drobna kobietka, która uwielbia wszystko co proste i prawdziwe. Uważam, że jesteśmy tu, aby odkrywać i doświadczać siebie wciąż na nowo i tworzyć swój świat takim jakiego pragniemy go widzieć.

I właśnie konsekwencją takiego postrzegania jest to co robię.

Wieloletnia praca w aptece, kontakt z pacjentami i tysiące rozmów z nimi nauczyły mnie, że nie przez aptekę prowadzi droga do zdrowia i harmonii. Zrozumiałam, że trzeba szukać innych sposobów, aby dbać o siebie prawdziwie, że nie można bezustannie się leczyć.

Studia na wydziale biologi, dały mi niesamowite warunki do tego, abym mogła teraz spojrzeć na świat z innej perspektywy. Z własnej. Podjęłam więc wyzwanie i badam wszystko sama. Pragnę stworzyć swój świat od podstaw, naturalnie. Zaczęłam odkrywać, że można nie brać udziału w tym całym wyścigu. Co więcej, odkryłam dla siebie, że nie ma żadnego wyścigu i zwyczajnie zaczęłam dbać o siebie i innych tak jak podpowiada mi serce, wykorzystując przy tym to wszystko czego się nauczyłam, czego doświadczyłam i to kim jestem.

DLACZEGO PAPILIO NATURALS?

Papilio, z łaciny motyl, a motyle uwielbiam i podziwiam od kiedy pamiętam. To moje zwierzę mocy. Tak, tak – zwierzę mocy. Dawniej byłam zamknięta na takie inspiracje i śmiałam się z nich, a dziś motyle inspirują mnie i budzą do życia. Sprowadzają na ziemię kiedy potrzeba i pozwalają wzlecieć, jeśli jest ku temu okazja. Przypominają jak potężna jest siła natury.

Motyl inspiruje do naturalnej przemiany – do przejścia w nowe. Pokazuje, że piękno jest już w każdym z nas. Transformacja z poczwarki w motyla obrazuje to przepięknie.

Jesteśmy tutaj, aby być jak najpiękniej. Widzę, że życie wspiera nas na każdym kroku, a ja nauczyłam się wspierać swoją skórę jak tylko najlepiej potrafię. Przemieniać ją naturalnie.

Można się przy tym świetnie bawić i poznawać swoje potrzeby wciąż na nowo.

Naturalna pielęgnacja daje wiele możliwości. Można sięgać do tego co już jest w harmonii – do roślin, które są na wyciągnięcie ręki. Traktuję naturalną pielęgnację jako konsekwencję zdrowego stylu życia. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to jedynie początek. Dbanie o swoje myśli, uświadamianie własnych emocji i zdrowa relacja z samą sobą to dopiero wyzwanie.  Człowiek, który doświadcza tego wszystkiego, w naturalny sposób nie chce już traktować swojej skóry chemią.

Postanowiłam nie zaśmiecać jej dłużej zbędnymi substancjami, nie atakować nadmiarem. Postanowiłam wspierać ją i nie przeszkadzać w spełnianiu tak wielu funkcji, jakie ona pełni – dla mnie przecież.

Ja tak mam. Zaczęłam tą zmianę właśnie od siebie. Pragnę wychodzić takim potrzebom naprzeciw.

Tak się zaczął mój powrót do natury.

Tak powstało Papilio Naturals. 

Zapraszam Cię do naszego świata, gdzie dowiesz się o wiele, wiele więcej. Królują u nas surowe, żywe surowce pochodzące z roślin jak np.

masło shea, masło z pestek mango, oleje tłoczone na zimno, nie poddawane procesowi rafinacji. Znajdziesz tutaj ziołowe maceraty i naturalne zapachy, nie przyprawiane niczym, tak aby działanie roślin nie zostało zakłucone, a roślinny mogły działać dla Ciebie i Twojej rodziny w całej swojej pełni.

Nasze produkty mogą być bezpiecznie używane zarówno w czasie ciąży, jak i karmienia piersią ( wyjątek stanowi Makamango – krem pod oczy ).

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj naturalne masełko do ciała i twarzy

– Marchewkowe Eldorado Awokado, niezwykle uniwersalny i skuteczny produkt dla całej rodziny.

To specyfik, który stosowany w ciąży zapobiega powstawaniu rozstępów, jednocześnie likwiduje wszelkiego rodzaju stany zapalne i podrażnienia, idealny jako balsam dla dzieci, spełni także funkcje ochronne.

Życzę samych przyjemności i zapraszam do Papilio Naturals, gdzie możesz garściami nabrać natury dla siebie i swojej rodziny…

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera