Jeszcze przed założeniem Profimedu nie przyszło nam nawet do głowy jak skomplikowana jest odpowiednia pielęgnacja zębów i dziąseł.

Od momentu powstania firmy w 1997 roku zorganizowaliśmy setki wykładów, szkoleń i targów. Nie zostawiamy zdobytej wiedzy dla siebie.

Podczas czytania artykułów w mediach społecznościowych trudno jest zorientować się, które informacje są wciąż aktualne ale nasi asystenci na bieżąco uczą się od specjalistów na temat aktualnych trendów w opiece dentystycznej. My natomiast regularnie sprawdzamy ich wiedzę.

Jeśli więc zależy Ci na prawidłowej higienie jamy ustnej,  możemy doradzić Ci w jednym z naszych sklepów.

Kupujesz tylko produkty certyfikowane przez ekspertów

Współpracujemy z polskimi lekarzami i otrzymujemy informacje zwrotne o tym, co jest dobre i co działa wśród ich pacjentów.

Zbieramy również informacje z uczelni, które mają wieloletnie doświadczenie. Właśnie z tego powodu robimy tyle dla edukacji. Czy znasz najczęstsze mity o zębach? Parodontoza zdecydowanie nie jest dziedziczona, a dzieciom nie psują się zęby, ponieważ cierpią z powodu braku wapnia. Ale faktem jest, że próchnica zębów jest najbardziej rozpowszechnioną chorobą ludzkości. Oprócz rozwiązywania doraźnych problemów, możemy pomóc w ich profilaktyce.

Od 2 lat jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem marki FridaBaby. Producenta takich produktów dla maluszków jak:

Windi – Kateter rektalny jest bezpiecznym, szwedzkim wyrobem medycznym przeznaczonym do usuwania gazów z  układu pokarmowego niemowląt.

NoseFrida – to nieinwazyjny aspirator do nosa zaprojektowany, przetestowany i zalecany przez szwedzkich pediatrów. Jest on udoskonalony filtrem higienicznym, który zabrania przenoszeniu bakterii i wydzieliny.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera