Naturalnie wspieramy piękno od wewnątrz i od zewnątrz – nabea.pl

W NABEA wierzymy, że naturalne piękno każdej kobiety najpełniej rozkwita, gdy jest wspierane zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz organizmu. Czujemy, że już najwyższy czas, by zmienić znaczenie terminu „skuteczny kosmetyk”. Dlatego, moc starannie wyselekcjonowanych kosmetyków naturalnych, dostarczających skórze niezbędnych substancji aktywnych, unikając przy tym podrażnień i reakcji alergicznych, łączymy z działaniem nowoczesnych preparatów witaminowych i suplementów, które skutecznie wspomagają jej odnowę od wewnątrz.
Wierzymy, że dzięki takiemu połączeniu możemy skutecznie wpływać na zewnętrzne oznaki piękna, którym towarzyszy wewnętrzna harmonia ciała i umysłu, zaś zdrowie rozumiane jest holistycznie.

  • Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają uznane certyfikaty ekologiczne, produkowane są w sposób świadomy i zrównoważony.
  • Wybieramy rozwiązania, które ograniczają szkody dla środowiska. Wysyłka zakupionych w naszym sklepie produktów obsługiwana jest w systemie „paczka ekologiczna”.
  • Istotnym elementem naszej polityki sprzedażowej jest wspieranie polskich producentów – ponad 98% naszego asortymentu to polskie marki.
  • Jednocześnie staramy się maksymalizować komfort naszych klientów, umożliwiając im dostęp do bezpłatnych próbek najlepszych produktów naturalnych, jak i bezpłatnych konsultacji doradców z zakresu szeroko pojętej pielęgnacji, dostępnych online.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera