Kolorowe skarpety dodadzą pewności Tobie i dziecku.

Dlaczego warto nosić kolorowe skarpety? Czy oprócz kwestii wizualnych są one w stanie poprawić nasz nastrój? Czy Twoje dziecko z przyjemnością założy skarpetki w Barbie lub kosmiczną rakietę? Zobacz, w czym tkwi siła marek produkujących te zabawne dodatki.

Naukowcy z Harvard Business Scholl czy Business Insider Polska przeciągają się w badaniach na temat kolorowych skarpet. Jednoznacznie stwierdzono, że zabawne motywy noszone na stopach wiele o nas mówią, między innymi to, że jesteśmy osobami kreatywnymi, z poczuciem humoru, niezależnymi posiadaczami silnej osobowości. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy traktowani poważnie. Wręcz przeciwnie! O ile mieści się to w granicach dress codu, warto chodzić w kolorowych skarpetkach do biura spodziewając się, że szef doceni naszą indywidualność.

Które skarpety wybrać i jak je nosić?

Przed wyborem kolorowych skarpet należy przemyśleć, co leży w granicach naszych zainteresowań, które motywy bawią nas i wywołują miłe wspomnienia. Dla dzieci wybierajmy produkty marek, które zapewniają najwyższą jakość, płaskie szwy, nowoczesne włókna. Kupując skarpety dla swojej, pociechy pozwólmy wybrać jej konkretny model. Dokładne, barwne zdjęcia pokazują wszelkie szczegóły, dziecko doceni możliwość wyboru i z dumą będzie prezentowało swoje kolorowe skarpety. Niektóre marki zapewniają identyczne pary dla całej rodziny. Na ogół chłopcy i ojcowie z przyjemnością wybierają motyw rakiety, zabawnych buraków, czy Indian i kowbojów, natomiast dziewczynki oraz mamy chętnie sięgają po słodkie truskawki lub skarpetki w jednorożce.

„Terapeuci uśmiechu”.

Soxland.pl to multibrandowy sklep internetowy stworzony przez entuzjastów skarpet. Marka współpracuje z najlepszymi producentami, zważając na jakość materiałów, precyzję oraz niepowtarzalny design. Ta kraina to miejsce pracusiów oraz gaduł, które z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kolorowymi skarpetkami.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera