Wyroby jubilerskie marki The Art Factory tworzone są dla niezwykłych i wyjątkowych kobiet, które szukają w biżuterii czegoś więcej.

Specjalizujemy się w produkcji jedynej w swoim rodzaju, unikatowej i ręcznie robionej biżuterii z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi i minerałami oprawianymi w srebro próby 925, która zawiera 92,5 % czystego srebra – jest to najwyższa próba, która nie uczula i nie zawiera niklu oraz chromu. Wyroby wytwarzane są według własnych projektów oraz wykonane są od początku do końca ręcznie, bez użycia prefabrykatów, zgodnie z kanonami starej szkoły mistrzów gdańskich. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, konkurencyjne ceny, atrakcyjny system promocyjny oraz terminowość dostaw.

Projektujemy biżuterię od 1990 roku i posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży naszych wyrobów dla klientów z Polski, jak i z całego świata. Klienci wracają do nas doceniając najwyższą jakość wykonania oraz materiały, z których tworzymy naszą biżuterię. Każdy produkt posiada rzadki, wyselekcjonowany oraz niepowtarzalny kamień. Dlatego robiąc prezent, masz pewność, że nigdy się nie powtórzy!

W naszym asortymencie posiadamy ponad 20 rodzajów kamieni, które opisujemy w naszym sklepie internetowym. Można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat ich właściwości, historii i pochodzenia.

Warto zastanowić się nad kupnem biżuterii, która nie tylko doda nam błysku, ale też połączy nas z naturą i stanie się naszym osobistym amuletem.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera