Tibu Naturals to „magiczne miejsce” z przyjaznymi dzieciom kosmetykami do makijażu, produktami do stylizacji włosów, paznokci oraz kąpieli. Stworzone specjalnie dla małych.. i większych księżniczek, modnisi, glamour girls, w trosce o ich delikatną, wrażliwą skórę. Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie Tibu Naturals są przebadane dermatologicznie i nie zawierają szkodliwych dla dzieci substancji. Stanowią naturalną, delikatną alternatywę do tradycyjnych kosmetyków do makijażu dla dorosłych, z którymi tak często eksperymentują nasze pociechy.

Logo sklepu ma przenosić naszych klientów do magicznego świata Motylka Tibu, który zaprasza Was do zabawy, z naturą w tle. Jest to dla nas wyjątkowy koncept, pełen kolorów, zapachów, łączący zabawę, naturę, dbałość o środowisko, design i dzieci.

W sklepie Tibu Naturals znajdziecie m.in. lakiery do paznokci w 40 kolorach, błyszczyki do ust, cienie do powiek, organiczne mydełka i kule do kąpieli. Mały książę również może poeksperymentować, np. z szerokim asortymentem hipoalergicznych farb do twarzy czy produktów do stylizacji włosów!

Stale się rozwijamy, poszerzamy portfolio produktów, szukamy nowych linii kosmetyków dedykowanych dzieciom. W sklepie Motylka Tibu znajdziesz tylko wybrane, przetestowane przez nas marki, które zachwycają zarówno naturalnym składem, jak i designem opakowania.

Tibu Naturals, w 100% bezpieczna zabawa!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera