Jesteś w ciąży, masz małe dziecko, dorastającego nastolatka albo starszych rodziców lub dziadków?

Jeśli odpowiedź na którąkolwiek część tego pytania jest pozytywna zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Od prawie 30 lat specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń do optymalizacji jakości powietrza w pomieszczeniach. Aby nasze warunki życia były komfortowe, powietrze, którym oddychamy powinno być czyste, odpowiednio wilgotne a jego temperatura zapewniała dobre samopoczucie. Dlatego w naszej gamie produktów znajdują się oczyszczacze powietrza, nawilżacze, osuszacze i klimatyzatory.

Uzdatniacze powietrza Super Air atestowane przez Państwowy Instytut Higieny znalazły uznanie w żłobkach i przedszkolach oraz punktach aptecznych i gabinetach dentystycznych. Usuwają z powietrza kurz, pyły zawieszone, bakterie i wirusy, wspomagają leczenie alergii. Dlatego polecane są zarówno do pokojów dziecinnych jak i pokojów dla seniorów.

Zalecana dla ludzi wilgotność w pomieszczeniach wynosi między 40% a 60% RH. Utrzymywanie takiego poziomu można uzyskać w zależności od potrzeby przy pomocy nawilżaczy lub osuszaczy. Renomowane, niemieckie nawilżacze BRUNE zapewniają odpowiednie nawilżenie śluzówek nosa i oczu, zapobiegają wnikaniu patogenów. Problem nadmiernie zawilgoconych pomieszczeń rozwiązują osuszacze powietrza marki FRAL, zapobiegając rozwojowi grzybów i pleśni oraz zmniejszając objawy alergiczne.

Marka FRAL znalazła również kompleksowe rozwiązanie dla niewielkich pokojów. Klimatyzator Fral FSC03 to klimatyzator z funkcją chłodzenia i wentylacji, wyposażony w filtry HEPA lub opcjonalnie węglowe oraz nawilżacz.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze urządzeń, które najlepiej zaspokoją Państwa potrzeby.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera