WITAJ W WITHOME!

Powstaliśmy z potrzeby podzielenia się z Tobą pomysłem na wnętrze. Dzięki naszym inspiracjom i produktom stworzysz dom, który stanie się przedłużeniem Twojej osobowości. My zatroszczymy się o spójność aranżacji, jej wykonanie i wykończenie, a Ty będziesz mógł cieszyć się towarzystwem bliskich, spokojem i relaksem we własnej, pięknej przestrzeni.

KIM JESTEŚMY?

Działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat. Przez te lata sprzedaliśmy w Polsce i poza jej granicami miliony metrów tkanin i firan oraz drugie tyle gotowych produktów. Nasza działalność opierała się do tej pory głównie na handlu hurtowym, a teraz z wielką przyjemnością zapraszamy do siebie Klientów indywidualnych. W naszej firmie pracuje ponad 70 osób, które każdego dnia projektują, kupują, drukują, szyją, sprzedają, pakują, aby zamówiony produkt mógł trafić w Twoje ręce.

DRUKARNIA TKANIN

Projektujemy własne wzory i drukujemy je na tkaninach, z których szyjemy produkty do dekoracji wnętrz, takie jak zasłony, firany, obrusy, poszewki i pościele. Daje nam to olbrzymi wpływ na kształt naszej oferty oraz zapewnia możliwość szybkiej reakcji na najnowsze trendy.

 

DBAMY O ŚRODOWISKO!

Znaczna część naszych produktów powstaje w Polsce. Dzięki temu produkujemy tyle, ile potrzebują nasi Klienci ograniczając w ten sposób niepotrzebną nadprodukcję. Drukując tkaniny we własnej drukarni i szyjąc w rodzimej szwalni, każdego dnia kontrolujemy odpady i minimalizujemy ich ilość. Wykorzystujemy papier pochodzący z produkcji jako papier pakowy i zachęcamy do jego ponownego użycia. Nasze ulotki drukowane są na papierze pochodzącym z recyklingu, pudełka wykorzystywane są wielokrotnie, a foliopaki kiedyś były butelkami. 😊

CO OFERUJEMY?

W naszym sklepie internetowym Withome posiadamy szeroki asortyment firan, które można zakupić na metry, ale także jako gotowe produkty. W naszej szwalni możemy uszyć dla Ciebie firankę lub zasłonę na podstawie wymiarów Twojego okna. Więcej informacji znajdziesz w zakładce szycie na wymiar. Sprawdź który produkt będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

Poza firanami w naszym sklepie znajdziesz tkaniny zasłonowe na metry oraz zasłony gotowe, a także poszewki i poduszki dekoracyjne, pościel, ręczniki, obrusy i bieżniki.

CHCESZ USZYĆ FIRANY NA WYMIAR?

Dobrze trafiłeś! Nasza firma Ci w tym pomoże. Jeśli chcesz zapytać o dobór firan, zasłon lub rolet rzymskich do Twojego wnętrza skontaktuj się z nami.

    

@withomepl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera