Ekotyki

Ekotyki witają jesień z naturalnymi kosmetykami

Drogie Mamy, jeśli tak jak my tęskniłyście za wydarzeniami, na których możecie spotkać inne Mamy i produkty, które są dla Was najlepsze, mamy świetną wiadomość! Już w weekend 11 i 12 września odbędą się targi Ekotyki – pełne kosmetyków naturalnych i eko akcesoriów dla Was i maluchów! Targi odbędą się w sercu dzielnicy Kazimierz – w pięknych wnętrzach hali Starej Zajezdni by DeSilva przy ulicy Świętego Wawrzyńca 12 i są darmowe.

Ekotyki będą gościć kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, producentów kosmetyków i małe, rodzinne manufaktury. Wśród nich będą marki, które zdobyły już serca miłośników naturalnej pielęgnacji. Kupicie tam kosmetyki do twarzy, także do skóry problematycznej, oleje, hydrolaty, toniki, sera i maseczki. Oprócz tego cały wachlarz perełek do pięlęgnacji ciała: peelingi z ziół, owoców i olejków kwiatowych, bogate balsamy i masła na bazie naturalnych surowców, wegańskie, certyfikowane. Na włosomaniaczek czekać będą naturalne szampony, odżywki i wcierki do skóry głowy. Ekotyki to również świetne miejsce dla poszukujących akcesoriów less i zero waste: wielorazowych woreczków, woskowijek, płatków kosmetycznych, ekochusteczek, podpasek, tamponów i szczotek do masażu ciała. Będziecie mogły zaopatrzyć się tam w kuszące, aromatyczne świece sojowe i olejki do aromaterapii, idealne na jesienne wieczory. Na Ekotykach znajdziecie kosmetyki specjalistyczne dla dzieci, a także bezpieczną, ekologiczną chemię domową – naturalne proszki do prania, tabletki do zmywarek, płyny do czyszczenia, gąbki i inne akcesoria wielorazowe.
Wszystko będzie można wziąć do ręki, powąchać, wypróbować i kupić w specjalnych, targowych cenach promocyjnych.
Namówiłyśmy Was? Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami w weekend 11-12 września.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Bezproblemowe wejście z wózkiem – wydarzenie odbywa się na parterze.
Do zobaczenia 11 i 12 września w godzinach 11:00-18:00 w Starej Zajezdni by DeSilva na krakowskim Kazimierzu (ul. świętego Wawrzyńca 12)
Więcej informacji znajdziecie na ekotyki.pl oraz na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/337602298071092

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera