Albero Mio

Łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z naturalnością i bezpieczeństwem certyfikowanych tkanin. W kolekcjach Albero Mio można znaleźć niepowtarzalne wzory i piękne materiały.

Kolekcje pościeli do łóżeczek dziecięcych wzbogacone są o inne niezbędne do pokoiku dziecięcego akcesoria – rożki, kocyki, przewijaki, poduszki, prześcieradełka, organizery, kokony, maty do przewijania, pieluszki czy foteliki.

Każdy produkt powstał z myślą o najmłodszych, dla ich bezpieczeństwa i komfortu.

STOSUJEMY NATURALNE MATERIAŁY

Delikatna skóra dzieci i niemowląt sprawia, że tkaniny, którymi są otoczone powinny być dobrane ze szczególną troską. Bawełna, satyna, muślin, frotta bambusowa to głównie wykorzystywane przez nas materiały – produkowane z naturalnych włókien, wyjątkowo miękkie w dotyku i przewiewne. Bo Albero Mio to naturalność tkanin

OTULAMY MIĘKKOŚCIĄ

Miękkie, puszyste tkaniny, delikatne w dotyku, dające poczucie komfortu i przyjemnego ciepła – stosując je spełniamy podstawową potrzebę dziecka: miłe otulenie. A jak tulimy to przyjemnym kocykiem czy kołderką. Do wykonania ich wykorzystujemy dzianiny bawełniane, velvet, minky wiskozę bambusową czy bawełnę.
Bo Albero Mio jest miłe w dotyku

BUDUJEMY POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Od kilkunastu lat tworzymy z troską o najmłodszych. Stosowane przez nas tkaniny, dzianiny, folie do mat i przewijaków, włókniny i pianki – spełniają najwyższe normy jakościowe, wytworzone są w Polsce. Posiadamy certyfikaty i atesty, które kreują nas jako producenta godnego zaufania.
Bo Albero Mio jest bezpieczne dla dziecka

TWORZYMY PRZYJAZNĄ PRZESTRZEŃ

Jako Wasz towarzysz w codziennych chwilach, chcemy przez nasze produkty – pomóc stworzyć Waszym Pociechom piękne i przyjazne otoczenie. Cenimy sobie estetykę i szanujemy różne gusta. Stąd – nasze kolekcje to różnorodność tkanin, wzorów, kolorystyki oraz produktów, które w pokoikach dziecięcych tworzą piękną całość.
Bo Albero Mio to unikalne wzory

KOLEKCJA ECO&LOVE

Natura ze swoim bogatym światem roślin i zwierząt stała się naszą inspiracją w kolekcji Nature&Love. Jej piękno, wielość barw i zapachów to prawdziwe cuda przyrody! O takie cuda – naturalne dobra, które nas otaczają, trzeba szczególnie dbać! Trend proekologicznych działań, który jest nam szczególnie bliski, zainspirował nas do stworzenia kolekcji Eco & Love

Naturalne tkaniny, stosowane przez nas ekologiczne nadruki, papierowe opakowania i etykiety – spójnie wpisują się w proekologiczny trend

Cztery propozycje kolorystyczne to zaproszenie do czterech różnych światów, stworzonych dla umilenia oraz komfortu snu i wypoczynku Waszych pociech

Szerokie, piaszczyste plaże, tropikalna roślinność i odgłosy egzotycznych ptaków – taka jest Hawaii. Kolorowa, wzorzysta, ale też przywołująca na myśl relaks w zapierającym dech w piersiach miejscu. Flaming – bohater Hawaii uczy samoakceptacji i miłości do samego siebie, uwrażliwia na otaczający świat – symbolizuje uczucia, którymi warto kierować się na co dzień. Kolekcja łączy w sobie beztroskę i odpoczynek z głębokim przesłaniem miłości. Również miłości do pięknej, tropikalnej przyrody, którą zgodnie z naszym przesłaniem – szanujmy!

www.alberomio.pl

63-820 Piaski, Ul. Warszawska 9

Tel. 607 814 477

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera