BananaSocks

Czy kolorowe skarpety pasują do każdego stroju?

Kolorowe skarpetki w ostatnim czasie stały się modowym hitem. Dla jednych to sposób urozmaicenia stylizacji, dla drugich sposób wyrażenia siebie i pokazania swojej kreatywności. Jakkolwiek traktują je właściciele, jedno jest pewne, dzięki nim nasze ulice nabierają barw. 

Jak to wszystko się zaczęło? – historia kolorowych skarpet od Banana Socks

Od zawsze byliśmy kreatywnymi osobami z małą dozą szaleństwa 🙂 Postanowiliśmy więc stworzyć oryginalne, wysokiej jakości i trochę zwariowane akcesoria dla każdego – kolorowe skarpetki idealne na prezent, jak i dla własnego użytku. Wiemy, że każdy, ale to każdy ma w sobie trochę z dziecka, a skarpetki Banana Socks świetnie to wyrażają.

Kto dziś je nosi? Czyli kolorowe skarpetki dla mężczyzn czy kobiet?

Skarpetki Banana Socks są stworzone dla każdej płci, bez zbędnych podziałów, są odzwierciedleniem temperamentu, a także pewną zabawą z modą. Jest to swoiste przełamanie rutyny, nudy i nadanie kolorów szarej codzienności. 

Jak dobrać wzór i kolor skarpet do outfitu?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo proste: najważniejsze byśmy sami dobrze się czuli w tym, co mamy na sobie. Skarpetki mogą być idealnym dopełnieniem, a także podkreśleniem naszego ubioru, dlatego tak ważne jest by były wyjątkowe i niebanalne, co oczywiście znajdziecie w Banana Socks.

Masz do nas pytanie albo może sugestie? Napisz do nas: sklep@bananasocks.pl 
Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

www.bananasocks.pl

Instagram

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera