Loulouka

Loulouka – szwajcarskie mleko i szwajcarska jakość produktów, certyfikat ekologiczny

organiczne mleko dla niemowląt i organiczne musy owocowe i owocowo-jogurtowe

 

Żywność ekologiczna staje się coraz bardziej popularna, także w żywności dla niemowląt. Chcesz mieć pewność, że Twoja żywność i żywność Twojego dziecka są produkowane w sposób uwzględniający dobrostan zwierząt, zrównoważony rozwój i harmonię z naturą?

 

Istnieją ścisłe zasady określające, które produkty są ekologiczne.

Na przykład ekologiczna żywność dla niemowląt nie może zawierać żadnych pestycydów. Substancje te są wykorzystywane w rolnictwie do zapobiegania chorobom, chwastom i szkodnikom. Te pestycydy są toksyczne dla robactwa, ale mogą być również szkodliwe dla ludzi. Dlatego nasze ekologiczne mleko dla niemowląt zawiera tylko mleko od krów karmionych żywnością ekologiczną. Ważne jest również, aby zwierzęta miały swobodę i dużo miejsca do wędrowania.

 

Od 2020 roku każda formuła mleczna musi zawierać kwas tłuszczowy omega-3 DHA. Tę substancję można znaleźć w rybach. Kwas omega-3 wpływa korzystnie na rozwój mózgu i siatkówki niemowląt.

Istnieje wiele znaków jakości, które pokazują, czy żywność dla niemowląt jest ekologiczna.

Dla Loulouka jakość jest bardzo ważna. Dlatego cały nasz łańcuch produkcyjny jest zgodny z różnymi normami i certyfikatami. Wiele naszych procesów w gospodarstwie, w zakładach produkcyjnych oraz w naszych magazynach jest regulowanych i kontrolowanych przez niezależne podmioty. W ten sposób możesz być pewien, że Loulouka to właściwy wybór dla Twojego dziecka!* (*karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt)

 

Nasze produkty posiadają europejską etykietę ekologiczną. Spełniają również normy obowiązujące w Szwajcarii, gdzie produkowana jest Loulouka. Dlatego przestrzegamy również szwajcarskich przepisów dotyczących rolnictwa ekologicznego, szwajcarskich przepisów dotyczących rolnictwa ekologicznego, certyfikatu Suisse Guarantee oraz systemu równoważności Szwajcaria-USA. A dzięki naszemu certyfikatowi HACCP i naszemu certyfikatowi ISO 22000 wiesz, że spełniamy normy prawne dotyczące bezpieczeństwa żywności.

 

Organiczne mleka Loulouka są wytwarzane z miłością w Szwajcarii. Głównym składnikiem jest organiczne mleko krowie. Ponadto produkty Loulouka mają bardzo wysoki procent surowców organicznych. Mleko drugiego etapu zawiera 98,79%, a mleko trzeciego etapu nie mniej niż 99,15%! Szwajcaria jest również znana z doskonałej jakości ekologicznej paszy dla krów. Używamy wyłącznie pełnego mleka i lokalnych surowców. A nawet lepiej: nasze mleko jest testowane pod kątem pięćdziesięciu wskaźników jakości! Zastąpiliśmy również olej palmowy olejem kokosowym. Olej kokosowy to doskonały składnik, który pokazuje, że nasze produkty zawsze wybieramy z poszanowaniem środowiska!

 

W ofercie Loulouki znajdziecie:

Organiczne mleko dla niemowląt i małych dzieci w puszkach po 900 g

Organiczne mleko kozie dla niemowląt – karton 400 g (w ofercie od lipca)

Organiczne musy owocowe dla dzieci od ukończenia 6. miesiąca i starszych – tubka 90 g Magiczna Mandarynka, Truskawkowy Całus, Moje ABC i Aloha Jabłko

Organiczne musy jogurtowo-owocowe dla dzieci od ukończenia 6. miesiąca i starszych – tubka 90 g o smakach Owsiany Blues i Mango Tango.

 

Zapraszamy serdecznie!

Oficjalny dystrybutor w Polsce – Daltra Sp. z o.o.

www.mlekolandia.pl

 

Zobacz co u nas słychać

https://www.instagram.com/loulouka_polska

https://www.facebook.com/louloukapolska

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera