Zielone Laboratorium

Zielone Laboratorium to polska manufaktura 100% wegańskich kosmetyków naturalnych cruelty free o unikatowych recepturach roślinnych tworzona przez wegan. Firma powstała w 2012 roku z misją tworzenia etycznego piękna, które dba o dobro wszystkich żywych stworzeń na naszej planecie. 5% ze sprzedaży z każdego produktu przeznaczamy na fundacje, które opiekują się zwierzętami w potrzebie takie jak @Otwarte Klatki czy @Viva! Interwencje.

Jesteśmy zespołem przyjaciół, których łączy nie tylko wspólna misja, ale także wiedza z zakresu z chemii, technologii kosmetyków, biotechnologii, kosmetologii, mikrobiologii, dermatologii, zielarstwa, która umożliwia nam tworzenie najwyższej jakości kosmetyków.

Produkty Zielonego Laboratorium powstają z troską o ekosystem, począwszy od doboru składników, przez tworzenie receptur, po stosowanie ekologicznych środków transportu.

Wszystkie produkty Zielonego Laboratorium posiadają certyfikat dla produktów wegańskich przyznawany przez fundację Viva! Nasze kosmetyki zostały wyróżnione nagrodami Influencer’s Top, InStyle Best Beauty Buys oraz Women’s Health.

Walentynkowa promocja ! – 20%

Kod: love

Zapraszamy serdecznie !

www.zielonelaboratorium.pl
sklep@zielonelaboratorium.pl

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera