Cześć, nazywam się Iwona Fijak.

Naturalne mydła i kosmetyki były dla mnie pasjonującym hobby, którego zachwycające skutki odczułam na własnej skórze, powoli stały się obsesją, w końcu nastał czas, by podzielić się z Tobą tym, co tworzę.

Pracuję.

Komponuję mydła i kosmetyki, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb skóry, dużą wagę przywiązuję też do ich wyglądu, zapachu i opakowania. Na podstawie tradycyjnych receptur, powstają wyroby, wpisujące się we współczesny styl życia. W mojej pracy wykorzystuję naturalne surowce oraz wysokiej jakości kompozycje zapachowe i barwniki. Każdy z moich kosmetyków oraz jego opakowanie jest wykonany ręcznie, aby w Twoje ręce trafił wyjątkowy produkt.

Doradzam, odpowiadam, szkolę.

Chętnie doradzę w doborze kosmetyku odpowiedniego dla Twojej cery i udzielę odpowiedzi na każde pytanie. Podpowiem jak zrobić własny, niepowtarzalny kosmetyk samemu, dla chętnych zorganizuję warsztaty w mojej pracowni.

Obserwuj moją pracę:

Na facebooku: https://www.facebook.com/blankmydlo/;

Na instagramie: https://www.instagram.com/blankmydlo/.

Po godzinach.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieciaków, miłośnikiem kawy i tatuaży. Cechuje mnie poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata. Lubię rzeczy proste i praktyczne. W życiu kieruję się filozofią “slow life”.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera