• Blossom to polska marka – producent naturalnych kosmetyków: hydrolatów, olejów pielęgnacyjnych i olejków eterycznych. Naszym celem jest dostarczanie wartościowych produktów w przystępnych cenach, plasujących się w średnim segmencie cenowym
  • Misją marki jest naturalność na każdym poziomie pracy. Wszystkie składniki pochodzą wyłączenie z darów Matki Natury. Staramy się w ten sposób zrobić krok w kierunku czystszej i zdrowszej planety. Nasza troska o jakość jest potwierdzona certyfikatami, które świadczą o naturalności i przyjazności dla środowiska.
  • W świadomości rosnącej potrzeby ochrony środowiska, oferujemy opakowania całkowicie ekologiczne lub zawierające elementy ekologiczne. Przykładem naszego zaangażowania jest wykorzystanie plastiku RPT pochodzącego z recyklingu butelek, co wpisuje się w naszą misję pielęgnowania piękna przy jednoczesnym szacunku dla natury.
  • Nie obiecujemy magicznych rezultatów, tylko naturalne. Wierzymy, że dobroczynne działanie esencji naturalnych składników zawartych w produktach w połączeniu z potęgą codziennych rytuałów poświęconych zdrowiu i urodzie przyniosą widoczne rezultaty. Połączenie tych esencji z potęgą codziennych rytuałów poświęconych zdrowiu i urodzie dodatkowo wzmacnia ich efektywność.
  • Naszą deklaracją jest uczciwość wobec składu i stężenia naszych esencji. W przeciwieństwie do niektórych – zamiast rozcieńczać wolimy nawilżać.
  • Masaż twarzy, troskliwy demakijaż, zapachowe kąpiele, olejowanie włosów, medytacja połączona z aromaterapią – takie drobne troskliwości powtarzane regularnie są źródłem dobrostanu, którego istoty nie możemy przeceniać, zwłaszcza w czasach tak szalonych, jak dzisiejsze.
  • Nasze produkty bazują na najlepszych surowcach nie tylko z Polski, ale również z całego świata (np. z Francji, Maroka, Hiszpanii czy Australii)
  • Zależy nam na szerzeniu wiedzy na temat mądrej pielęgnacji z wykorzystaniem składników wprost z natury – dlatego regularnie rozbudowujemy o takie treści naszego bloga dostępnego na stronie internetowej oraz social media
  • Chcemy dzielić się dobrem – dlatego regularnie wspieramy akcje społeczne, m.in. Różowy Październik, Movember, WOŚP czy adopcję pszczół.

Zapraszamy na stronę marki:

https://blossom-cosmetics.com/

Oraz na nasze profile:

https://www.facebook.com/blossomnatureandrituals/

https://www.instagram.com/blossomnaturerituals/

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera