Sklep ze zdrową żywnością – Brat.pl

Siedziba marki Brat.pl zlokalizowana jest na Podhalu, z którego rozciąga się piękno polskich Tatr. Od ponad 15 lat działamy w sieci dla Was, zachęcając do zdrowego stylu życia poprzez sprzedaż naturalnej zdrowej żywności. Pragniemy aby odbiór naszej marki był adekwatny do wartości, którymi się kierujemy – czyli zdrowy styl życia, promowany poprzez sprzedaż i kontakt z klientem. Każdy produkt, który posiadamy, jest sprawdzany przez dział jakości i starannie dobrany do potrzeb naszego konsumenta, nasze produkty posiadają stosowne atesty i certyfikaty.

Co znajdziesz w sklepie Brat?

W sklepie Brat oferujemy szeroką gamę produktów związanych ze zdrowym stylem życia. Znajdziesz u nas zdrową żywność, suszone owoce, żywność bezglutenową, przyprawy, ekologiczne środki czystości, miody, suplementy diety oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów polskich i zagranicznych producentów. W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.


Tylko teraz specjalny kupon rabatowy dla czytelników Magazynu Mama, na zakupy w Sklepie Brat.pl. Odbierz rabat 15% na zakupy. Wystarczy wpisać kod MAM15 podczas zakupów w koszyku

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera