Laboratoria Farmaceutyczne Pierre Fabre zostały założone przez Pana Pierre Fabre w 1961 roku w Castres, na południu Francji. Firma stała się ekspertem w dziedzinie higieny jamy ustnej. Posiada takie produkty jak EludrilCLASSIC i EludrilCARE płyny do płukania jamy ustnej, ELUGEL żel stomatologiczny z chlorheksydyną, specjalistyczne pasty do zębów ELGYDIUM i całą gamę szczoteczek manualnych (specjalistycznych, dla osób dorosłych i dla dzieci).

ELGYDIUM to pasty do zębów dla całej rodziny zapewniające pełną higienę jamy ustnej. Produkty tej linii posiadają unikalny i dobrze znany składnik, Fluorinol®, związek fluoru opatentowany* przez firmę Pierre Fabre i/lub Diglikonian Chlorheksydyny. Fluorinol®, aminofluorek drugiej generacji, uwalnia jony fluoru, które łączą się ze szkliwem pięć razy szybciej niż zwykły fluor mineralny, działając od pierwszej minuty kontaktu1. Wspomaga on remineralizację szkliwa, wzmacnia je, zapewniając zębom odpowiednią ochronę.

ELUDRIL, ELUGEL i ELGYDIUM to wytwarzane od ponad 40 lat produkty wysokiej technologii do higieny jamy ustnej wyprodukowane we Francji oraz nowoczesne szczoteczki do zębów wyprodukowane w Europie. Produkty dostępne tylko w aptekach.

Wszystkie produkty   Pierre Fabre Oral Care są dostępne w aptekach i wybranych gabinetach stomatologicznych.

Informacje o produktach Pierre Fabre Oral Care można znaleźć na stronie:   https://www.pierrefabre-oralcare.com/pl-pl, oraz w kanałach social media:

Facebook https://www.facebook.com/PierreFabreOralCarePoland,

Instagram https://www.instagram.com/pierrefabreoralcarepoland/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCPWB79UnzDLVCwANv8QOxgw

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera