Zajmujemy się sprzedażą obrazów do malowania po numerach oraz mozaiki diamentowej od 10 lat, dzięki czemu, po latach praktyki, wykonujemy swój zawód z należytym zaangażowaniem.

Posiadamy międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu działalności na rynkach WNP, USA, Anglii i Chin. Mamy bezpośredni kontakt ze sprawdzonymi producentami, a dostawy towarów sprowadzane są bezpośrednio z fabryk.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z obrazami po numerach na różnych rynkach europejskich i znajomość asortymentu pozwala nam oferować najlepsze ceny i najciekawsze wzory.

W naszych ofertach znajdą Państwo różnorodne obrazy do samodzielnego stworzenia o różnej wielkości i złożoności, o różnych tematach czy np.: od różnych, znanych i lubianych artystów.

Obrazy są wspaniałym prezentem dla każdego niezależnie od wieku oraz płci. Jest to nie tylko dobry zakup oraz wspaniały prezent dla dzieci i dorosłych, ale także interesujące hobby, które pozwoli ciekawie spędzić wolny czas, przynosząc wiele wrażeń i pozytywnych emocji.

Obrazy po numerach zdobyły uznanie na całym świecie, przynosząc przyjemność ludziom w każdym wieku – spróbuj i przekonaj się sam!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera