La Lune art&design – plakaty i poduszki dekoracyjne dla dzieci i dorosłych.

La Lune art&design tworzy dwuosobowy, kobiecy zespół. Przyjaciółki, które postanowiły połączyć swoje pasje, doświadczenie i siły, by stworzyć produkty, które pokochacie. Autorką ilustracji i projektów jest artystka oraz pedagog twórczości – Iwona Lenik.  To w jej głowie zrodził się pomysł na markę pełną magicznych postaci, dedykowaną dzieciom oraz ich rodzicom, którzy cenią sobie wyjątkowy i oryginalny styl produktów La Lune art&design.

La Lune art&design oferuje stylowe ilustracje oraz dekoracje tworzone z sercem. Oryginalne i romantyczne produkty La Lune art&design są nie tylko piękną ozdobą wnętrza ale również prezentem na wyjątkowe okazje takie jak baby shower, urodziny, rocznice i śluby. Każdy projekt powstaje ręcznie więc jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Następnie jest skanowany i poddany subtelnej postprodukcji. Prace drukowane są na wysokiej jakości papierze satynowym (250 m/g2) oraz na gabardynie polskiej produkcji (100% bawełny) z zachowaniem kolorów oryginału projektu.

Spersonalizowane plakaty sprawdzają się idealnie w roli oryginalnego prezentu. Plakat z imieniem dziecka lub metryczką to miły podarunek dla świeżo upieczonej mamy oraz pamiątka na przyszłość dla dziecka.

Grafiki La Lune art&design zdobią nie tylko ściany, są także ozdobą naszych uroczych poduszek. Wszystkie produkty są wykonane w Polsce z materiałów najwyższej jakości, by cieszyć i przenosić Was w baśniowy świat La Lune jak najdłużej! ❤︎

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera