Magia Kuchni zaprasza na kulinarną podróż podczas której nie zabraknie zdrowej żywności i najlepszych artykułów z całego świata. W ostatnich latach bardzo zmienił się nasz styl życia, a razem z nim nasze nawyki żywieniowe. Dziś poszukujemy zdrowych, ekologicznych produktów najwyższej jakości. Gotujemy świadomie i z pasją. Z nami odkryjesz smaki z różnych zakątków globu.

Zajmujemy się sprzedażą towarów najwyższej jakości renomowanych marek, a także dystrybucją własnych produktów, które cieszą się uznaniem konsumentów. Wszystkie nasze produkty posiadają atest jakości, a opakowania certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością. Działalność naszej firmy to nie tylko sklep internetowy ale także zaopatrywanie biznesowych klientów w sektorze HoReCa oraz coraz prężniej działająca sprzedaż hurtowa.

W ofercie sklepu internetowego Magia Kuchni znaleźć można m.in.: bakalie i przyprawy, ziarna i nasiona, oleje i oliwy, przetwory, napoje, produkty bezglutenowe oraz oryginalne produkty kuchni włoskiej i orientalnej.

Poznaj naszą pełną ofertę: www.magiakuchni.com

Obserwuj nas na facebooku i śledź nasze akcje i promocje: www.facebook.com/magiakuchni.magiakuchni

Prowadzisz działalność gastronomiczną? Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o indywidualną ofertę: biuro@magiakuchni.com

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera