Najpierw projektujemy

Proces projektowania to niezwykle ważny etap naszej pracy. Zależy nam, aby nasze produkty były proste i wygodne w użytkowaniu oraz nie wymagały specjalistycznej wiedzy, aby z nich korzystać. Poświęcamy ogrom czasu i zaangażowania w tworzenie projektów, które mają być bazą do tworzenia rzeczy najwyższej jakości. To godziny, dni, a nawet tygodnie spędzone nad szkicowaniem, poprawianiem i konsultacjami. Cechuje nas perfekcjonizm. Wszystko robimy po to, aby projekt był stworzony porządnie oraz profesjonalnie.

Współpracujemy z ekspertami

Tworzymy nasze produkty w oparciu o wiedzę medyczną. Dlatego udział fizjoterapeutów w procesie projektowania uważamy za niezbędny. To właśnie wiedza i doświadczenie specjalistów, pozwalają nam tworzyć produkty, które we właściwy sposób pomagają w dbaniu o codzienną profilaktykę zdrowotną. Są oni obecni nie tylko na etapie projektowania, ale także prototypownia.

Naszym zaufanym ekspertem medycznym jest fizjoterapeuta Maciej Włodarczyk. Ma on na swoim koncie bogate, dziesięcioletnie doświadczenie. Jest koordynatorem fizjoterapeutów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz uczestnikiem wielu imprez sportowych o randze światowej. Był, między innymi, członkiem Misji Medycznej Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Na co dzień pracuje z zawodowymi sportowcami, a także z amatorami oraz pacjentami bólowymi. Jest osobistym fizjoterapeutą Piotra Małachowskiego oraz Roberta Urbanka.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktów. Chcemy przede wszystkim, żeby jak najlepiej działały i stanowiły realną pomoc dla ludzi w codziennym trenowaniu zdrowych nawyków. Dlatego wszystkie nasze produkty przechodzą przez solidną fazę prototypownia i testowania. Bez względu na to czy zostały stworzone przez nas, czy podwykonawców. Musimy mieć pewność, że funkcjonują zgodnie ze swoim przeznaczeniem i reprezentują najlepszą jakość.

Większość artykułów, które oferujemy to wyroby medyczne. Wiąże się to z szeregiem formalności, które trzeba spełnić. Nasze produkty muszą zdobyć wszystkie niezbędne atesty oraz pozwolenia, aby mogły trafić do sprzedaży.
Są także certyfikowane. Zdobycie odpowiednich certyfikatów to również czasochłonny proces. Są one jednak zapewnieniem o jakości oraz skuteczności oferowanych przez nas produktów.

Tworzymy i doskonalimy produkty, tak aby mogły sprostać potrzebom naszych klientów

Produkcja to wyjątkowo wymagający etap. To jest właśnie moment, w którym to, co skrupulatnie zaprojektowaliśmy budzi się do życia. Tworzymy produkty od postaw. Szycie, wylewanie jeży i wiele innych czynności stanowią naszą codzienność. Jak już wcześniej wspominaliśmy cechuje nas perfekcjonizm i jest on również obecny na etapie produkowania.

Wymaga to od nas wiele pracy i uwagi, aby faktycznie stworzyć produkt, który będzie prezentował oczekiwaną jakość. A także, skutecznie pomagał w dbaniu o zdrowie i budowaniu codziennych nawyków. Istotna na tym etapie jest także trwałość produktów. Muszą one być wykonane z najlepszych materiałów. Są bowiem przeznaczone do codziennego użytku w różnych warunkach.

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem produktów od zera, ale także ulepszaniem ich. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniami tak, aby iść z duchem czasu. Jak wiadomo, świat się zmienia. Tak samo ludzie i ich potrzeby. Staramy się, więc jak najlepiej dostosować.

Za każdym naszym produktem stoją ludzie, którzy profesjonalnie i z pasją wykonują swoją pracę

Za produktami, które oferujemy stoją ludzie – nasi pracownicy. Na każdym etapie, począwszy od produkcji, dokładają ogromu starań, aby spełnić oczekiwania klientów. To ludzie profesjonalni, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu możemy tworzyć produkty, które będą spełniały misję marki, czyli pomoc w tworzeniu zdrowych nawyków krok po kroku każdego dnia.

Co ważne, większość naszych produktów tworzona jest w Polsce, przy wykorzystaniu polskich materiałów. Taka produkcja pozwala nam na tworzenie nowych stanowisk pracy w naszym kraju. Zatrudniamy, między innymi szwaczki, osoby pracujące na magazynie, czy panów, którzy zajmują się wylewaniem jeży (mat do akupresury). Znaczącą większość pracujących u nas osób stanowią kobiety.

Mamy ogromne zaufanie do umiejętności naszych pracowników oraz staranności, z jaką wykonują swoją pracę. Mimo tego również bierzemy udział w procesie produkcji, aby być na bieżąco i móc kontrolować jego przebieg. Jesteśmy świadomi, że nasze zaangażowanie zwiększa szansę na dostrzeżenie ewentualnych błędów oraz niedociągnięć, które można poprawić. Dzięki temu mamy pewność co do jakości wypuszczanych na rynek produktów.

 

Starannie przechowujemy nasze produkty

Magazynowanie może nie wydawać się tak istotne, jakie jest w rzeczywistości. W końcu produkt został stworzony i teraz musi tylko czekać na wysyłkę. Otóż nic bardziej mylnego. Sposób przechowywania produktów, szczególnie medycznych jest bardzo ważny. Muszą być one trzymane w odpowiednich warunkach. Różne czynniki, takie jak, temperatura czy wilgoć mogą negatywnie wpłynąć na ich jakość. Nasze produkty są przeznaczone do codziennego użytku przy różnego rodzaju czynnościach, muszą więc być dostarczane w stanie idealnym, aby mogły posłużyć jak najdłużej.

Dbamy o jak najlepszą obsługę klienta

Wierzymy, że przyjazna obsługa i sprawna komunikacja z klientami to klucze do sukcesu i wzajemnego zrozumienia. To w końcu dla nich tworzymy produkty, skrojone pod ich potrzeby. Dbamy zatem o przyjazną atmosferę wokół sprzedaży oraz obsługi.

Włożyliśmy także sporo starań w to, aby nasz sklep internetowy stanowił wygodne miejsce na zakupy. Zależy nam, aby wszystko było przejrzyste, a nasi klienci z łatwością mogli znaleźć to czego szukają. Wszystkie nasze produkty posiadają opisy oraz zdjęcia, z który można dowiedzieć się czym są, do czego służą, jakie jest ich działanie i jak wyglądają.

Jeżeli potrzebne są jakiekolwiek dodatkowe informacje to zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre kwestie związane z produktami medycznymi mogą być niejasne, więc służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem. W Med Patent zależy nam nie tylko na zdrowiu ludzi, ale także na ich zadowoleniu z bycia naszymi klientami.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera