Moce Mamy to polska firma prowadzona przez mamę dla mam. Stworzona jak to zwykle bywa w odpowiedzi na potrzebę.

Gdy zaszłam w ciążę pojawił się problem w co się ubrać. Problem wydaje się trywialny, ale szybko zmieniająca się sylwetka, puchnięcie, rosnący brzuch ze skórą maksymalnie napiętą i mniej skoordynowane ruchy to nie jest czas na chodzenie w mało wygodnych ubraniach, które dodatkowo drażnią i tak już wrażliwą skórę.

Poza tym, przed ciążą lubiłam nosić sukienki, które były kobiece, a tu nagle miałam do wyboru workowate i bezkształtne ubrania, a do karmienia piersią wybór ubrań praktycznie nie istniał.

Wtedy zaczął w mojej głowie kiełkować pomysł, aby stworzyć markę, dającą innym kobietom takie ubrania, które zapewnią im wygodę, wysoką jakość materiałów oraz kobiecość – bo ciąża to przepiękny, jedyny w swoim rodzaju czas i nie powinnyśmy wtedy chować się za workowatymi ubraniami!

Pierwszym produktem stała się jednak koszula do porodu, którą osobiście testowałam. Sprawdziła się idealnie – ukryte rozwiązania takie jak: rozpięcie z tyłu do znieczulenia, z przodu na brzuchu do ktg, oraz rozpinana góra do kangurowania i karmienia piersią to był strzał w 10!

Ta koszula to nasz bestseller, który zaczynamy sprzedawać również za granicąJ  Nasza oferta już od dawna poszerzyła się o rzeczy na okres ciąży, do karmienia piersią (które zostaną z Tobą także wtedy gdy skończysz karmić) oraz o wyprawkę dla mamy i dziecka.

Tworzenie dla Was ubrań stało się moją pasją i robię to z ogromną przyjemnością i miłością, czym się z Wami dzielę.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera