Perfumy SENS by Kinga Bogdańska

SENSacyjne perfumy, które zmieniają nastrój

Jestem… i to ma SENS…

Od kilku miesięcy pracowałam nad czymś wyjątkowym… nad produktem, który dopełnia kobiecość, ale także daje siłę i moc do odkrywania w sobie tego, co jeszcze nie odkryte.

Z miłości do kobiet, które wspieram od wielu lat powstał wyjątkowy produkt, unikatowy. Tym samym właśnie dziś mają miejsce narodziny nowej marki SENS by Kinga Bogdańska.

Naturalne perfumy SENS by Kinga Bogdańska pomagają w odzyskaniu pewności siebie, odnalezieniu szczęścia oraz poczuciu codziennej równowagi.

To siła naturalnych olejków eterycznych! Te naturalne perfumy są w stanie obudzić Twoją wewnętrzną energię, zredukować niepewność siebie, rozbudzić zdolności intelektualne i maksymalnie ukoić skołatane nerwy. Perfumy są idealne dla pań, które chcą wzmocnić swoją kobiecość i sensulaność. SENS obudzą Twoją intuicję i poprowadzą Cię przez trudny okres zmian czy konieczności podejmowania ciągłych decyzji.

To zasługa niesamowitej kompozycji, w której znajdziesz np. champakę, nazywaną drzewem radości i ylang-ylang wspomagający aktywność intelektualną i przyczyniający się do  spełnienia. Żywiczny kadzidłowiec znakomicie uspokaja umysł i pomaga w tworzeniu wewnętrznego spokoju. Kojąco również oddziałuje na całe ciało sprzyjając uspokojeniu i pogłębieniu oddechu. Mirra wzmacnia i ożywia duszę. W połączeniu w podstawie perfum, mają działanie podnoszące nastrój. Poczujesz się, jak królowa swojego życia!
Drzewo sandałowe sprzyja skupieniu się, a także pomaga w walce z depresją. Również relaksująco kojąco i uspokajająco działa bergamota, a wanilia dodatkowo łagodzi zszargane nerwy i działa kojąco na zmysły.

Paczula o silnych właściwościach aromaterapeutycznych komponuje się z białym piżmem i różowym grejpfrutem, który pomaga wyczerpaniu nerwowym, depresji, bezsenności, stanach lękowych. To polaczenie dodaje energii i pozytywnie nastawiają do świata, budząc zdolności przywódcze, charyzmę. To woń sukcesu.

Frangipani to jeden z najpiękniejszych i najbardziej cenionych kwiatowych zapachów. Mocny, miękki i świeży. Czarna orchidea swoim zmysłowym i orientalnym zapachem budzi wewnętrzne kobiece moce.

Wszystkie naturalne olejki eteryczne mają silne właściwości aromatoterapeutyczne. Większość z nich doskonale odpędza nie tylko niepogodę ducha, ale również rozmaite dolegliwości fizyczne, w tym: bóle reumatyczne, migreny czy infekcje dróg oddechowych. To dzięki nim perfumy naturalne SENS mają tak magiczne właściwości i oddziaływanie na organizm.

Kobieta nosząca zapach SENS jest pewna siebie, charyzmatyczna i elegancka, zdeterminowana, pełna wdzięku, niezależna i zarazem romantyczna. Nie boi się wyrażać emocji, pragnie żyć w wolności. Afirmuje swoja wyjątkowość, akceptuje swoje niedoskonałości. Ceni sobie transparentność, prawdę.

Kompozycja ta zachęca do życia z uśmiechem i w pogoni za marzeniami.

Ze względu na czas pandemii realizacja przesyłek może trwać do 7 dni. Prosimy o wyrozumiałość.

Pojemność to 10ml.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera