Teatr Capitol

Podaruj w gwiazdkowym prezencie moc Capitalnych emocji!
Voucher otwarty do warszawskiego Teatru Capitol.
Sprezentuj swoim najbliższym wspólnie spędzony czas
i teatralne wrażenia.

Grudzień, to nie tylko czas choinkowych światełek i śnieżnych opowieści. To również moment, kiedy magiczna atmosfera rodzinnych spotkań przenika nasze serca, a my zastanawiamy się, jak sprawić najbliższym wyjątkową radość. Niech Twoje świąteczne prezenty staną się źródłem niezapomnianych przeżyć.

Zapomnij o godzinach poszukiwań nietrafionych gwiazdkowych upominków – Voucher otwarty do Teatru Capitol, to gwarancja udanego prezentu dla bliskiej Ci osoby! To nie tylko wejście do świata teatralnych wrażeń i niezapomnianych chwil, ale również możliwość wyboru – obdarowana Voucherem osoba, sama zdecyduje w jakim terminie i na jakie przedstawienie się wybierze. To doskonały upominek dla miłośników humoru i sztuki aktorskiej na najwyższym poziomie, zapewniający dostęp do największych, światowych komediowych hitów i ekscytujących historii w gwiazdorskich obsadach. Wprowadź magię teatru do swoich Świąt!

Voucher Teatru Capitol jest dostępny:

*online na: www.teatrcapitol.pl/podaruj-capitalne-emocje.
Kupisz go w dowolnym momencie – bez wychodzenia z domu. Voucher już w kilkanaście sekund po realizacji zamówienia znajdzie się w atrakcyjnej formie graficznej bezpośrednio na podanym przez Ciebie w formularzu zakupowym adresie e-mail.

oraz

*w kasie głównej Teatru Capitol, w postaci eleganckiego blankietu.
Kasa Teatru Capitol – ul.Marszałkowska 115, przy Placu Bankowym w Warszawie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00 oraz w weekendy w godzinach 10:00 – 19:00.

Kontakt: telefon: (+48) 22 620 21 42 / e-mail: bilety@teatrcapitol.pl

*Każdy voucher jest ważny aż 12 miesięcy od daty zakupu.

Patroni Medialni: RMF MAXX, Onet, Rzeczpospolita, Tele Tydzień, Świat Kobiety, AMS, Familie.pl, Przegląd.

Partnerzy Teatru: Kicket.com, oBag, MOKOSH, Aktywna Warszawa, Strefa Music Art, MZA, Krajowa Grupa Spożywcza – właściciel marki Polski Cukier.
Teatr Capitol jest członkiem Unii Teatrów Niezależnych.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera