Better.

Ta nazwa doskonale oddaje wartości, idee i koncepcję marki. Tworzę kosmetyki zawierające tylko naturalne, proste składniki, które dobroczynnie działają na skórę. Nie dodaje syntetycznych surowców. Staram się też wybierać dostawców oferujących produkty z upraw z certyfikatami bio i organic. W ofercie firmy znajdują się kremy i sera do twarzy, balsam do ciała i ust, dezodoranty w kremie. Wyjątkowe zapachy, kosmetyki zawdzięczają naturalnym olejkom eterycznym dobranym tak by swoim działaniem wspierać unikalne receptury.

W każdym aspekcie działalności dokładam wszelkich starań by dbać o środowisko naturalne. Zachęcam do zwracania opakowań, które są ponownie używane lub recyklingowne w należyty sposób. Etykiety są drukowane na papierze pochodzącym w 100% z recyklingu, zaś do pakowania przesyłek używam jedynie produktów papierowych.

W budowaniu marki ważne są dla mnie balans, równowaga i bliski kontakt z klientkami i klientami. Cenie bliskie relacje, budowane z osobami, które mi zaufały. Zapraszam do kontaktu, zawsze wsłucham się w indywidualne potrzeby i pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera