Delikatna skóra Maluszka już od 1. dnia życia wymaga wyjątkowej ochrony i czułości, szczególnie jeśli wykazuje nadwrażliwość i suchość. Z pomocą przychodzi marka EMOTOPIC, która oferuje bezpieczne emolienty oparte na naturalnych olejach (Canola oraz konopnym), przeznaczone do codziennego stosowania u osób ze skórą wrażliwą, delikatną i wymagającą, w tym dzieci od dnia narodzin.
Wyroby medyczne EMOTOPIC działają profilaktycznie w zapobieganiu suchości skóry, ale dodatkowo zmniejszają dolegliwości skóry zmienionej chorobowo, takie jak świąd, pieczenie i zaczerwienienie. Przywracają naturalną barierę naskórka, zapobiegając nawrotom suchości oraz oznakom atopowego zapalenia skóry (AZS) u dzieci i dorosłych, a także zapewniają odpowiednią budowę i prawidłowy rozwój struktury naskórka u noworodków.

Tworząc EMOTOPIC mieliśmy na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania, dlatego preparaty zostały opracowane pod nadzorem dermatologów dziecięcych oraz przebadane pod kątem biozgodności. Formuły zapewniają wysoki stopień toleracji, dzięki czemu emolienty EMOTOPIC mogą być stosowane już od 1. dnia życia, a także przez dzieci i dorosłych.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera