Kosmetyki naturalne Made by Kasia Mandarynka powstają w małej, lokalnej manufakturze w Sulejówku. Twórcą marki i wszystkich receptur jest Kasia Leśniewska – Dragoj, inżynier produkcji Politechniki Warszawskiej, młoda mama, która od lat intensywnie zgłębia tajniki ekologii w kosmetyce i w życiu.

Kremy, maści, olejki i świece Made by Kasia Mandarynka produkowane są lokalnie, wyłącznie z naturalnych i ekologicznych składników. Ich główne zadania to zdrowa pielęgnacja, wielozadaniowość i bezpieczna ochrona nawet wrażliwej skóry.

Kremy mają bezpieczny skład również dla dzieci, a bestseller wśród Klientek-Mam to Balsam Kokosowy jako zdrowy i naturalny krem nawilżający na ciążowe brzuszki oraz   Maść Lawendowa, traktowana często jako maść pieluszkowa czy w ogóle pierwsze mazidło niemowlaka do zadań specjalnych.

Holistyczne podejście do zdrowia i ekologii wymaga konsekwencji, dlatego w manufakturze Made by Kasia Mandarynka nie używa się folii ani plastiku na żadnym etapie produkcji czy wysyłki. Słoiczki, etykiety, nadruki, skropak – wszystko ekologiczne i w duchu #zerowaste. Dla Klientów, którzy chcą zwrócić puste słoiczki po kremach, dostępny jest atrakcyjny program rabatowy, z którym mogą zakupić nowe kremy w lepszej cenie (#wymieńsłoiknarabat).

Kosmetyki naturalne Made by Kasia Mandarynka: dlaczego warto ?

  • Naturalne składniki. W kremach Made by Kasia Mandarynka znajdują się wyłącznie naturalne surowce najwyższej jakości, wytwarzane w szacunku dla środowiska naturalnego.
  • Skład prosty i bezpieczny dla alergików. To miłe odkrycie dla wrażliwców, bo w kremach Made by Kasia Mandarynka nie ma nic drażniącego nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.
  • Szybka wysyłka 24h. Zależy nam, by zamówione kosmetyki docierały błyskawicznie do Klientów.  Zamówienie wysyłamy w ciągu 24h roboczych od momentu zakupu. Dla nas to ważne.
  • 80%   zamówień z polecenia. Klienci polecają nas znajomym, Ci kolejnym znajomym i tak marka się rozwija. Wierzymy, że dobry produkt broni się sam i jest godny polecenia.
Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera