Norsa Pharma – nowoczesna firma nutraceutyczna 

Nowatorskie, dedykowane produkty do specjalistycznego postępowania żywieniowego dla pacjentów chorych na choroby rzadkie, metaboliczne, autoimmunologiczne oraz stosujących diety eliminacyjne.

W Norsa Pharma zajmujemy się rozwojem, produkcją oraz dystrybucją dedykowanych suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego (FSMP) do postępowania żywieniowego w jednostkach chorobowych, w których ma ono kluczowe znaczenie terapeutyczne.

Nasze produkty

NucleoCare – innowacyjna linia produktów z nukleotydami dietetycznymi

Nukleotydy to podstawowe jednostki budulcowe kwasów nukleinowych (DNA i RNA), które odpowiadają za efektywną odnowę komórkową i regenerację tkanek. Zapotrzebowanie na nukleotydy wzrasta, gdy organizm poddany jest obciążeniom lub wymaga szybkiej regeneracji.

Obecnie w skład linii wchodzą 3 produkty:

  • Laktoferin NUCLEO – dedykowane połączenie 5 czystych nukleotydów, najwyższej jakości laktoferyny otrzymywanej ze świeżego mleka oraz łagodnej witaminy C.
  • Nucleozin Complete – starannie opracowane połączenie kompleksu 5 nukleotydów dietetycznych oraz dwóch organicznych form cynku.
  • Nucleoplex – dedykowane wsparciu funkcji poznawczych połączenie 2 czystych nukleotydów dietetycznych: 5′-monofosforanu urydyny i 5′-monofosforanu cytydyny.

Więcej na: https://nukleotydydietetyczne.pl/

Thyroset – wsparcie tarczycy

Thyroset to inteligentny zestaw 14 witamin, minerałów i kwasów omega-3 przeznaczony dla osób wymagających szczególnej dbałości o zdrowie tarczycy i prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Największym wyróżnikiem Thyrosetu jest jego 3-stopniowa formuła – preparat został podzielony na trzy kapsułki, aby uwzględniać korzystne synergie i eliminować negatywne oddziaływania (antagonizmy) pomiędzy składnikami, co znacząco wpływa na wchłanialność.

Więcej na: https://thyroset.pl/

Cystisorb – dedykowany preparat dla dzieci i dorołsych z zaburzeniami wchłaniania, w mukowiscydozie i cholestazie

Cystisorb to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w stanach zaburzeń wchłaniania witamin A, D, E, K, w mukowiscydozie i cholestazie. Dedykowany preparat zawiera unikalną formułę witamin i mikroelementów, w tym witaminę K2 MK-7, opracowany przy udziale uznanych specjalistów z dziedziny gastroenterologii.

Więcej na: https://cystisorb.pl/

Hepaset PRO – wielowymiarowy detoks i wsparcie wątroby

Hepaset PRO to profesjonalnie opracowana formuła dziesięciu wyselekcjonowanych składników dla osób wymagających szczególnej dbałości o zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Skład Hepaset PRO został stworzony przez multidyscyplinarny zespół specjalistów i dietetyków w oparciu o uznane dane naukowe.

Więcej na: https://hepasetpro.pl/

Filozofia Norsa Pharma  –  jakość i bezpieczeństwo

Podstawą filozofii Norsa Pharma jest precyzyjne dostosowanie produktów do potrzeb poszczególnych grup pacjentów, stosowanie wyłącznie najwyższej jakości surowców oraz opracowywanie rozwiązań w oparciu o nowatorskie technologie, aktualne rekomendacje i wyniki badań naukowych. Firma powstała w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej i nutraceutycznej. Współpracujemy z licznymi jednostkami naukowymi w Polsce i Europie.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera